top of page

Žadeīta Pirts Jūrmalā, Mellužos

Jūrmalā, Mellužos, priežu meža apšalkta un jūras gaisa lutināta, atrodas Žadeīta Pirts. Atrodoties šeit, ir pat grūti noticēt, ka aizvien esi lielpilsētas Rīgas tuvumā. Žadeīta Pirtī varēsiet nobaudīt tradicionālu pirts rituālu pēc sentēvu metodēm, tomēr ar mūsdienīgu pieeju profesionālu un pieredzējušu pirtnieku vadībā.

Izcilu, mērenu un sildošu 'garu' pirtī nodrošina serpentīna akmens krāsns ar žadeīta, baltā kvarca un himalaju sāls akmeņiem. Serpentīns ir žadeīta minerāla forma pirms metamorfozes. Mūsu krāsns piešķir augstāko kvalitāti mūsu pirts rituāliem, jo fizisko un ķīmisko īpašību dēļ, tā lēni uzsilst un lēni atdziest, noturot vienmērīgu, patīkamu temperatūru, rūpējoties par ķermeņa labsajūtu. 

Saimnieces akmeņu kombinācija ir īpaši izmeklēta, lai Jums sniegtu vislabāko pirts pieredzi gan fiziski, gan garīgi. Fiziskā līmenī žadeīts ir izcils pirtnieka sabiedrotais, jo nodrošina pakāpenisku siltuma atdevi, nodrošinot 'vieglu garu' un novēršot ķermeņa 'degšanas' sajūtas. Baltais kvarcs tikmēr piepilda telpu ar ozona atomiem, kas bagātina asinis ar skābekli un stimulē smadzeņu darbību, samazinot, bieži sastopamo, pārguruma sajūtu pēc pirts. Himalaju sāls akmeņi, savukārt, izdala negatīvus jonus, kas vaicina elpceļu- plaušu un bronhu veselību. 

 

Garīgā līmenī, akmeņiem uzkarstot un pie 'gara uzmešanas', katrs akmens izstaro unikālu elektomagnētisko lauku, izveidojot pirtī īpašu, veselīgu mikroklimatu. Cilvēkam atrodoties šādā pirtī, viņa enerģija tiek uzlādēta, stabilizēta, atveseļota.

 

Žadeīts tiek uzskatīts par veselībai lietderīgāko akmeni, pateicoties tā bagātajam, sabalansētajam ķīmiskajam sastāvam, kurā ir vairāk nekā 60 mikroelementi. Tas ir vislabvēlīgākais urīnceļu, nieru un reproduktīvās stistēmas veselībai, kā arī stabilizē spiedienu un sirdsdarbību. 

Austrumos žadeītu uzskata par priekšteci visiem dārgakmeņiem, spēcīgu gara un prāta stabilizētāju, kas sakārto enerģiju, palīdzot izprast sevi un apkārtējos un izvairīties no konfliktsituācijām.

Žadeīta pirts mellužos, guļbaļķu nakšņošana pirtiņā, спа в юрмале, баня в юрмале, pirts jurmala, pirts ar pirtnieku
Pirts rituāls pārim, pirts rituāls diviem, спа в юрмале, баня в юрмале, pirts jurmala, pirts ar pirtnieku, pirtiņa diviem
спа в юрмале, баня в юрмале, pirts jurmala, pirts ar pirtnieku, pirtiņa diviem, pāru pirts, masāža pirtī, pirts rituals
Pirtnieki

Pirtnieki​

Pirts rituāla laikā, neuzkrītoša, bet klātesoša ir profesionāla pirtnieka/ces klātbūtne! Pirtnieks Jūs vedīs soli pa solim cauri katram rituāla etapam. Pirts rituāli, cik iespējams, piemēros tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, piemēram stiltuma intensitāti, kā arī nepieciešamo laiku atpūtai un tējas dzeršanai starp seansiem! Sniegu, vai vēsu ūdentiņu kontrastam - to visu noteiksiet Jūs! Žadeīta pirts kūres laikā Jums tiks piedāvāti paštaisīti, dabīgi ķermeņa skrubji un prits slotas.

 

Iepazīstoties ar pirtnieku/ci, esiet atklāti par savu veselības stāvokli, lai viņš/a, kur tas nepieciešams, varētu apieties saudzīgāk, vai piedāvāt kādus piemērotus, dabīgus risinājumus Jūsu veselības stāvokļa uzlabošanai! Jums jābūt pārliecinātam, ka esat pietiekamā veselības stāvoklī pirts apmeklēšanai. Ja neesat pārliecināts par savu veselības stāvokli, pirms pirts rituāla apmeklēšanas konsultājaties ar ārstu. Iesakām iepazīties ar Žadeīta Pirts ētikas kodeksu, pirms apmeklējuma! 

Pirtniece, Žadeīta Pirts saimniece Inese Namniece

Žadeīta Pirts saimniecei, pirtniecei Inesei Namniecei, ir vairāk kā 40 gadu pieredze veselības veicināšanas jomā. Pēdējos deviņus gadus Inese ir vadījusi gan privātas, gan grupu jogas nodarbības un vairākas reizes devusies uz Indiju. Tiecoties pēc profesionālas attīstības, Inese šo pēdējo gadu laikā ir absolvējusi Tibetas Jogas Akadēmiju un apguvusi masāžu.

 

Pirtis Inesi aizrāvušas vienmēr. Viņa uzskata, ka nav labāka veida kā bez liekas piepūles attīrīt organismu un ādu. Tādēļ, pēdējos gados viņa ir pievērsusies vairāk tieši pirts rituālu izzināšanai, izkopusi savas pirtnieces profesionālās iemaņas Pirts Skolā un braukusi uz semināriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Pirtnieci augstu novērtē kā klienti tā profesionāli kolēģi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

 

Pirtnieks Arnis Punkulis

Žadeīta Pirts lepojas ar lielisko pirtnieku Arni Punkuli. Arnis ir līdz pašiem dziļumiem profesionāls pirts un masāžas meistars ar 15 gadu pieredzi. Arnim piemīt tā retā spēja - ieklausīties otra ritmos un uzburt pirtī atmosfēru radītu tieši viņam! Ne velti, 2018. gada nacionālajā pirtnieku skatē, Arnis ieguva otro vietu par savu darba tehniku un skatītāju simpātijas balvu par izpildījumu! 

 

Atsauksmes par mūsu pirts rituāliem

 

Esam neizsakāmi pateicīgi par visiem labajiem vārdiem, ko saņemam no mūsu pirtsmīļiem! Aicinām apskatīt visas jaunākās atsauksmes mūsu Facebook un Google lapā!

Atsauksmes

Aizlidojām uz astrāliju uz pāris stundām, un veksmīgi atpakaļ.

- Dima Lvov, 2020. gada 16. sepembrī

Brīnišķīga pieredze. Ja vēlies atslēgties no ārpasaules - šī ir īstā vieta kur to darīt! Ļoti profesionāls pirtnieks, kam rūp jūsu pašsajūta. Es ar sievu pēc pirts rituāla jutāmies kā no jauna piedzimuši. Paldies

- Kaspars Karasevskis, 2020. gada 23. Martā

Paldies par labo sajūtu radīšanu, par mājīgumu, par meditāciju pirts rituālos, par lielisko pirtnieku Arni...paldies par visu. Es ar vīru izbaudījām labo emociju lidojumu. Paldies pirts gariņam! Gribās teikt ļoti daudz '' paldies''...Uz tikšanos nākamreiz....

- Sandra un Andris,  2020. gada 17. Martā

Очень понравилось: и баня и гостеприимность хозяйки и вкуснейший березовый сок.

- Alexander,  27. января 2020 года

С ног сшибательный скраб руками Арниса! Купель кристально освежающе чистая!. Попарка 10-ю вениками!!!! Десерт на финал . Что творят?!!!!

- Ruta Meleskina,  19. октября 2019 года

Esot pirtī aizlidoju uz kādu citu planētu.. Bijām tikai mēs ar draugu un pirtnieku! Profesionals pirtnieks, briniškiga atmosfēra.. Skańas, smarzas un magiskā sajūta! To vienozīmīgi sajutu! 
Jutos aprūpēta, sapērta un izpirtēta. Es vienozīmīgi iesaku! 
Liels paldies no mums abiem. Atbraucot mājās aizvien esam sajūsmā! 
Uz tikšanos.
- Gatis un Santa, 2019. gada 12. februārī

 

Atpūta prātam un ķermenim. Ļoti profesionāli pirtnieki un ērta atrašanās vieta. Lieliska iespēja piedzīvot īstu pirts rituālu.

- Kristine Jansone, 2019. gada 11. februārī

 

Тихо, уютно,прекрасный персонал.Отличный банный ретуал.Отдыхаешь и душой и телом. Большое спасибо. Рекомендуем.

- Zinaida Sizova, 19 декабря 2018 года

 

Brīnišķīgs piedzīvojums un lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas steigas. Burvīga pirts un augstas raudzes pirtniece. Super!

- Santa Skutele, 2018. gada 7. decembrī

 

Sen nekur neesam jutušies tik gaidīti un aprūpēti. Ikdienas skrējienā vai nervu spriedzē ikvienam būtu derīgi apmeklēt maigo un harmonisko pirts rituālu - pirtiņa ļoti atšķirīga no vairuma. Viss, ko redzējām un saņēmām, bija augstākās kvalitātes, sākot ar attieksmi, beidzot ar slotiņām. Šī nebūs pēdējā reize, kad ierodamies! Paldies pirtniekam Arnim!

- Ilze Meijere, 2018. gada 1. decembrī

Ļoti jauka un gaumīgi iekārtota pirtiņa. Pirtnieks zinošs un uzmanīgs. Atpūtāmies ļoti labi! Tēja starp pērieniem - burvīga. Bija silti un tīri. Paldies par Jūsu viesmīlību!

- Anastasija Bogdanova, 2018. gada 23. novembrī

 

Paldies par burvīgu pirts rituālu, sajūtas iedvesmojošas jau kuro dienu! Procedūra tiešām noņem fizisko un psihes nogurumu un veido harmonisku stāvokli. Ķermenis kļūst viegls un gaisīgs, tiešām gribās palidot.
Iesaku visiem pamēģināt!!!

- Rihards Biziks, 2018. gada 19. oktobrī

 

Сегодня, любимые подружки подарили мне несколько часов блаженства - шоколадный банный ритуал в Žadeīta Pirts в Юрмале. В уютной каминной нас встретила милая хозяйка Инесе, и вскоре расположившись на теплых мягких овчинных покрывалах, с чашкой травяного чая с медом, мы слушали ее мягкий голос: рассказ об эзотерическом камне жадеите и минерале кварце - сердце бани; о дубовых, кленовых и берёзовых вениках, гонгах, медитации и банном ритуале. Интересно, что Инесе, не зная о нас ничего приготовила для двух незамужних девушек веники из дуба (для привлечения мужской энергии), а для замужней - веник из канадского клена (для очищения и перезагрузки), а сама она вела ритуал с березовым веником. Мы касались пальцами воды в ковше и загадывали желания четырем стихиям, вдыхали пересыпающуюся соль, медитировали, постепенно окунаясь в жар бани и снова возвращались в реальность под освежающие прохладные брызги березового веника Инесе. Пили еще чай, вспоминали детство, слушали рассказы Инесе, балансировали чакры под звуки гонга, натирались гималайской солью с травами, снова парились с вениками, прыгали голышом в ледяную купель на улице, а Инесе заботливо нас укладывала на овчину, укутывала пледами и поила чаем. Уже вдоволь напарившись, мы весело намазались теплым шоколадом, рисуя друг дружке сердечки, и фотографируя это «безобразие», прошлепали босиком в душ и потом совершенно счастливые завершили ритуал чаем с нежнейшим творожным канапе с ягодкой физалиса... Спасибо, милые, за такой подарок для души и тела! Люблю, вас... 

- Olga Golovko, 1 октября 2018 года

Fantastisks piedzīvojums! Mēs ar vīru tikām lutināti 4 stundu garumā. Lieliska atslodze prātam un ķermenim. Pirtniece Inese bija parūpējusies par īpašu atmosfēru un rūpīgu attieksmi. Paldies par katru mirkli, ko varējām baudīt! Pilnīgi noteikti baudīsim vēl un arī iesākām ikvienam, kuram nepieciešama atslodze un sevis palutināšana ikdienas skrējienā. Paldies!

- Lāsma Reide, 2018. gada 19. augustā

 

Žadeīda pirtiņas apmeklējums vakar, kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri, radīja baudpilnu vasaras vakara miksli, kurā žadeīda akmeņu viegli radītais gariņa gaiss uz simtgadīgās liepas lāviņas ar zāļu berzīšu aromātu aizrāva jogas pozās, nekad neiedomātos, ka tas var būt tik relaksējoši un baudpilni, man kā pieredzējušai pirtsmīlei! Paldies vismīlīgajiem saimniekiem, par radīto vidi un viesmīlību! Lai jums daudz baudpilnu pirts kūru!

- Inga Ilvesa, 2018. gada 30. maijā

 

Ja par pirti pateikt, ka tas ir forši, tas ir nepateikt neko.
Ticiet lūdzu, ka tāda labsajūta, tik patīkama atmosfēra...
Slavēt, tas ir par maz, tas ir jāizbauda.
Edgars un Evija( ozols un liepa )
Paldies Inesei!

- Evija Viļumsone, 2018. gada 3. maijā

 

Paldies, Inese, ka drīkstējām būt Tavā svētnīcā! Paldies, ka dalies ar savām zināšanām! Pirts mīlestība ir stiprināta. Gaidu ar nepacietību nākamo meistarklasi!
- Anda Lasmane, 2018. gada 2. maijā

Paldies par lielisko vakaru! Iesaku pamēģināt pat tiem, kuriem pirts nekad nav patikusi.

- Inese Čuda, 2018. gada 13. aprīlī

 

Отличное место, чтобы качественно отдохнуть, очиститься телом и духом и перезарядиться. Инесе - отличный профессионал, чутко реагирует на потребности гостя, создает очень уютную атмосферу. Спасибо огромное! С бани прошли сутки, а мы до сих пор чувствуем себя расслабленными

- Daria Klyashtornaya, 11 марта 2018 года

Lieliska pirts un brīnišķīgs pirts rituāls! Paldies pirtniecei!

- Tatjana Windberg, 2018. gada 3. martā​

 

Fantastisks Pirts rituāls! Aizmirsties un relaxēties iesaku ikvienam! Paldies pirtniecei!

- Viktorija Zeltiņa, 2018. gada 18. janvārī

 

Lieliska pirts, rituāli un baļļa, jutos fantastiski atpūties un relaksējies. Paldies liels pirtniecei!

- Armands Alferovs, 2017. gada 15. decembrī

Šeit Jūs gaidīs ne tikai izcila pirtniece, bet arī pirts rituāli, kas pacels Jūs virs Mellužu priežu meža svaigajā

jūras gaisā. Paldies visiem!

- Arturs Sarma, 2017. gada 23. janvārī

Izcila pirts, mājīga atmosfēra, kas Jums ļaus relaksēties pēc ikdienas rutīnas un pilnībā izbaudīt visdažādākos pirts rituālus un izzināt Žadeīta pirts knifiņus profesionālas pirtnieces vadībā . Iesaku to izbaudīt katram. Tā tiešām ir atpūta.

- Gundars Gaide, 2017. gada 26. janvārī

 

Ideāla vieta atpūtai! Sirsnīgs paldies pirtniecei Inesei! Pirts ir ļoti patīkama - smarža, sajūtas! Lieliski!

- Leo Bretonne, 2017. gada 28. martā

 

Fantastisks rituāls un pirts saimniece ir sava amata pratēja!

- Agnese Miltiņa, 2017. gada 8. februārī

 

Paldies par fantastisko piedzīvojumu!

- Gunta Krecere, 2018. gada 13. janvārī

 

Vienkārši super - katru mirkli izbaudot! Paldies saimniecei!

- Liene Dekere-Varaksina, 2017. gada 2. septembrī

 

Žadeīta, balto akmeņu un sāls kristālu dziedinošais gars, kas papildinājumā ar saimnieci pirtnieci un masāžas meistari sniedz patiesu baudījumu ikvienam apmeklētājam. Pirts meža ielokā, dabīga materia guļbūve ar patīkamu auru un iekšēju mierīgu noskaņojumu. Jūtams mājīgums. Visu cieņu, saimniecei!

- Armands Virsis, 2017. gada 3. februārī 

Paldies pirtniecei Inesei par sirsnīgo uzņemšanu un lielisko pērienu! Patīkama pirts. Viegli elpot un izbaudīt pirts rituālu. Aukstā baļļa kā labs āliņğis! Masāža ar siltu eļļu bija tik patīkama. No sirds iesaku šo izbaudīt!

- Daina Pečate, 2017. gada 7. martā

Tā ir brīnišķīga atpūta, jo apvienojas viss: meditācija, relaksācija, veselības nostiprināšana. Un tas viss notiek jaukā atmosfērā! Un tad vēl lieliskā pirtniece Inese! Paldies!

- Nikola Egle, 2017. gada 29. martā

Lieliska vietiņa, kur atgūt skaistumu un mieru! Paldies, Inese!

- Laura Leja, 2018. gada 7. janvārī

Крещение было Волшебным! Дети в Восторге! И проснулись с текстом: Почему Крешение не каждый день? Мы опять хотим в ледяную водичку!!! Cпасибо Огромное организаторам!

- Ekaterina Lanskaya Sapozhnikova, 20 января 2017 года

Инесса, спасибо за приглашение :-) Папарились на славу ! Банька супер! Пар мягкий, чай и банное пиво - вкусняшки ! Хозяйка - умница, красавица. Компания оооочень приятная ! Столько интересного узнала о бане!!!! Словами все чувства не передать, приезжайте, попробуйте сами

- Tamara Mihailova, 22 января 2017 года

Привет. Хотела рассказать о новой частной бане в Юрмале Меллужи. Мой папа съездил на открытие бани в день крещения. Всё было замечательно. Приветливая и улыбчивая хозяйка Инесса, приятная домашняя атмосфера, современная новая баня, аромат пряностей и разнообразного чая. А также воздух моря и леса, прохлада бочки для охлаждения (причём освящённой в тот же день). Всё очень понравилось. Советуем всем любителям бани, банных ритуалов, да и просто тем, кто хотел бы отдохнуть от суеты в домашней семейной баньке - приезжайте и отдыхайте!

С лёгким паром!

- Анастасия Власова, 27 января 2017 года

bottom of page