top of page
Augu pindes pirtī_ žadeīta pirts mellužos, спа в юрмале, баня в юрмале, pirts jurmala, pirts ar pirtnieku, pirtiņa diviem

Rezervē pirts rituālu aizpildot šo formu

Paldies, esam saņēmuši Jūsu ziņu! Atbildēsim jau tuvākajā laikā uz Jūsu norādīto e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru!

Darba Laiks

Pirmdiena- Svētdiena,

Rituāli tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Adrese

89 Puķu iela, Melluži,

Jūrmala, LV- 2008

Ieeja un autostāvvieta no Mētru ielas!

Rezervācijas un Dāvanu Karšu iegāde

T: sūtot Whatsapp ziņu/SMS pirts saimniecei Inesei uz 29544885, norādot vēlamo dienu, laiku, rituālu un cilvēku skaitu.

 

Rezērvēt aicinām arī aizpildot rezervācijas formu. Aizpildot formu, ar Jums, uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, vai e-pastu, sazināsies pirtniece/pirtnieks, lai vienotos par vēlamajām procedūrām un saskaņotu laiku. 

Kas jāņem līdzi uz Pirts Rituālu

Uz rituālu līdzi ņemiet vienīgi labu garastāvokli! Viss pārējais tiks sarūpēts priekš Jums. Piedāvājam vienreizējo pirts apakšveļiņu, čībiņas, dvieļus un palagus, tēju un medu, kā arī cienastu rituāla beigās! Taču, jebkurā gadījumā, nāciet ar apziņu, ka tas ir laiks tikai priekš Jums, un, ja ir kas tāds, kas Jums liks justies ērtāk, piemēram - sava pirts veļiņa vai čībiņas, noteikti ņemiet tās līdzi!

Kas jāzina pirms pirts rituāla? 

Divas stundas pirms pirts rituāla iesakām neēst un dzert daudz ūdeni. 

Jums jābūt pārliecinātam, ka Jūsu veselības stāvoklis pieļauj pirts apmeklēšanu. Ja neesat pārliecināts par savu veselības stāvokli, pirms pirts rituāla apmeklēšanas konsultājaties ar ārstu. Uzzināt par ētiku Žadeīta Pirtī.

Dāvanu karte

Dāvanu karte pirts rituālam

спа в юрмале, баня в юрмале, pirts jurmala, dāvanu karte spa, pirtiņa diviem, pāru pirts, pirts rituals

Uzdāvini sev mīļam cilvēkam spēku, veselību un skaistumu, jeb Žadeīta Pirts rituālu

250€ vērtībā

Tradicionālais pirts rituāls Ūdens un Liesma (līdz 4h), netradicionālam vakaram divatā. Kopīga atpūta, burvīgi pavadīts laiks savā vismīļākajā kompānijā...180€ vērtībā

Draugam bez bremzēm, jeb saspringušam, nogurušam draugam, uzdāvini pirts rituālu AUY (līdz 4h) ar austrumniecisku pieskārienu - masāžu ar karstām eļļām.

Skaistajam draugam, jeb tam, kurš rūpējas par savu izskatu, uzdāvini pirts rituālu ar Blue Choco Wrap (līdz 4h), jeb ietīšanu kausētā šokolādē vai zilajos mālos, detoksifikācijai un ķermeņa formu uzlabošanai.

 

Draugam ar super-aktīvo prātu, jeb satrauktajam un bezmiega nomocītajam draugam, uzdāvini pirts rituālu Harmony (līdz 4h) ar karstu žadeīdu akmens masāžu, kas līdzsvaro un dziedē visos līmeņos. 

 

Tam draugam, kurš ļoti strādā ar savu ķermeni ikdienā. Tam, kuram muskuļi mēdz saspringt un sāpēt, uzdāvini Physio (līdz 4h) rituālu - lai asins un limfa cirkulē, dziedē un atjauno pārslogoto organismu.

bottom of page