Augu pindes pirtī_ žadeīta pirts mellužo

Mūsu dārgie pirtsmīļi! Vēlreiz un vēlreiz, paldies par lielo interesi un daudzajiem zvaniem, ko saņemam! Žadeīta Pirts darbība joprojām būs pārtraukta, tajā skaitā dāvanu karšu tirdzniecība, līdz rudenim.  Šo svētīgo vasaras laiku izmantojam pirts iekštelpu rekonstrukcijai un labiekārtošanai! Tiklīdz atsāksim pirts rituālus mēs ziņosim un laipni gaidīsim! Sekojiet līdzi pirtiņas darbības atsākšanai šeit vai mūsu sociālajos tīklos! Uz drīzu tikšanos!

Rezervē Rituālu aizpildot formu

Paldies, esam saņēmuši ziņu! Atbildēsim jau tuvākajā laikā uz Jūsu norādīto e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru!

Darba Laiks

Pirmdiena- Svētdiena,

Rituāli tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Adrese

89 Puķu iela, Melluži,

Jūrmala, LV- 2008

Ieeja un autostāvvieta no Mētru ielas!

Rezervācijas un Dāvanu Karšu iegāde

T: 29 544 885, zvaniet no 12.00-21.00, vai sūtiet SMS norādod- "rezervēt pirts rituālu". Rezērvēt aicinām arī aizpildot rezervācijas formu. Aizpildot formu, ar Jums, uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, vai e-pastu, sazināsies pirtniece/pirtnieks, lai vienotos par vēlamajām procedūrām un saskaņotu laiku. 

Kas jāņem līdzi uz Pirts Rituālu

Uz rituālu līdzi ņemiet vienīgi labu garastāvokli! Viss pārējais tiks sarūpēts priekš Jums. Piedāvājam vienreizējo pirts apakšveļiņu, čībiņas, dvieļus un palagus, tēju un medu, kā arī cienastu rituāla beigās! Taču, jebkurā gadījumā, nāciet ar apziņu, ka tas ir laiks tikai priekš Jums, un, ja ir kas tāds, kas Jums liks justies ērtāk, piemēram - sava pirts veļiņa vai čībiņas, noteikti ņemiet tās līdzi!

 

 

Kas jāzina pirms pirts rituāla? 

Divas stundas pirms pirts rituāla iesakām neēst un dzert daudz ūdeni. 

 

Jums jābūt pārliecinātam, ka Jūsu veselības stāvoklis pieļauj pirts apmeklēšanu. Ja neesat pārliecināts par savu veselības stāvokli, pirms pirts rituāla apmeklēšanas konsultājaties ar ārstu. Uzzināt par ētiku Žadeīta Pirtī.

Dāvanu karte pirts rituālam

 

Uzdāvini sev mīļam cilvēkam spēku, veselību un skaistumu, jeb Žadeīta Pirts rituālu

 
180 vērtībā

Tradicionālais pirts rituāls Ūdens un Liesma (līdz 4h), netradicionālam vakaram divatā. Kopīga atpūta, burvīgi pavadīts laiks savā vismīļākajā kompānijā...150 vērtībā

Draugam bez bremzēm, jeb saspringušam, nogurušam draugam, uzdāvini pirts rituālu AUY (līdz 4h) ar austrumniecisku pieskārienu - masāžu ar karstām eļļām, vestām no Indijas.

 

 

Skaistajam draugam, jeb tam, kurš rūpējas par savu izskatu, uzdāvini pirts rituālu ar Blue Choco Wrap (līdz 4h), jeb ietīšanu kausētā šokolādē vai zilajos mālos, detoksifikācijai un ķermeņa formu uzlabošanai.

 

Draugam ar super-aktīvo prātu, jeb satrauktajam un bezmiega nomocītajam draugam, uzdāvini pirts rituālu Harmony (līdz 4h) ar karstu žadeīdu akmens masāžu, kas līdzsvaro un dziedē visos līmeņos. 

 

Tam draugam, kurš ļoti strādā ar savu ķermeni ikdienā. Tam, kuram muskuļi mēdz saspringt un sāpēt, uzdāvini Physio (līdz 4h) rituālu - lai asins un limfa cirkulē, dziedē un atjauno pārslogoto organismu.